sprzedawaj online

Sklepy internetowe

E-handel to ciągle powiększający się sektor gospodarki. Coraz więcej małych firm otwiera sklepy internetowe ponieważ pomaga im to znacznie zwiększyć skalę biznesu niskim kosztem. W edion stworzymy dla Ciebie elegancki i praktyczny sklep internetowy, który będzie najlepszym miejscem prezentacji Twoich produktów oraz usług.

Co oferujemy?

Materiały graficzne gratis!

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, ikony, oraz tła dopasowane do Twojej strony. Na Twoje życzenie, zaprojektujemy też projekt logo dla Twojej firmy – to wszystko zawarte w cenie abonamentu!

Responsywność

Możesz mieć pewność, że strona którą dla Ciebie przygotujemy będzie wyglądać świetnie zarówno na komputerze jak i na wszystkich urządzeniach mobilnych!

Łatwość edycji

Każda strona jaką tworzymy oparta jest na przyjaznym systemie CMS, dzięki któremu edytowanie zawartości strony jest proste i intuicyjne.

Profesjonalizm

Przygotowując Twoją stronę będziemy opierać się na sprawdzonych rozwiązaniach graficznych, które nadadzą Twojej stronie nowoczesny i profesjonalny wygląd.

Szybkość

Bardzo cenimy czas naszych Klientów, dlatego niezależnie od wybranej oferty czas przygotowania strony zamknie się w okresie 14 dni roboczych!

Wygoda

W trosce o Twój czas stworzyliśmy nowoczesną ankietę, która pozwoli nam zrozumieć Twoje potrzeby. Nie powinna zająć Ci dłużej niż 45 minut.

Wszechstronność

Niezależnie od tego czy masz swój własny serwer, czy chcesz zostawić całą część techniczną nam i zmieniać tylko treść swojej strony – mamy ofertę dla Ciebie!

Kwestie techniczne - zostaw to nam

Hosting

Niczym nie musisz się martwić! Zainstalujemy Twoją stronę na serwerze oraz zapewnimy szybki czas ładownia aby Twoi potencjalni klienci mogli szybko zapoznać się z Twoją ofertą.

Domena

Domena to adres Twojej firmy w internecie, jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej domeny, pomożemy Ci! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, doradzi gdzie najtaniej i najlepiej zarejestrować domenę oraz krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces.

Wsparcie konsultanta

Wiemy jak ważne dla Twojego biznesu jest prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym konsultantem 24/7.

To wszystko możesz mieć już za 69 PLN miesięcznie netto!

Dzięki naszemu innowacyjnemu modelowi subskrypcji stron internetowych, nie musisz inwestować dużych pieniędzy

Zobacz resztę naszej oferty